Rozpoczynamy cykl indywidulanych spotkań doradczych dla uczestników/czek projektu.
Pierwsze grupy uczestnik├│w/czek projektu wezm─ů udzia┼é w indywidulanym poradnictwie psychologicznym. Startujemy w Lubartowie i w ┼ü─Öcznej.

DO POBRANIA HARMONOGRAMY:
- Trening├│w Psychologicznych
- Warsztat├│w Aktywizacji Zawodowej
- Szkoleń zawodowych

Zapraszamy na spotkania informacyjne
Instytut Rynku Pracy-Fundacja Nowy Staw serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotycz─ůce projektu ÔÇ×Akademia sprzeda┼╝yÔÇŁ:
Łęczna: spotkanie odbędzie się 8 października 2013 r. o godzinie 9:00 i 10:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łęcznej przy Alejach Jana Pawła II 95a w sali konferencyjnej.
Lubart├│w: spotkanie odb─Ödzie si─Ö 27 wrze┼Ťnia 2013 r. co godzin─Ö od 9 do 14 w Powiatowym Urz─Ödzie Pracy w Lubartowie przy ulicy S┼éowackiego 8 w sali nr. 251 na II pi─Ötrze.

Rekrutacja do projektu
Rekrutacja do projektu ÔÇ×Akademia sprzeda┼╝yÔÇŁ

Rusza kolejny projekt Instytutu Rynku Pracy: ÔÇ×Akademia sprzeda┼╝yÔÇŁ.
Z dniem 1 wrze┼Ťnia rozpocz─Öli┼Ťmy realizacj─Ö projektu ÔÇ×Akademia sprzeda┼╝yÔÇŁ w Lublinie

aARCHIWUM NOWOŚCI

Projekt Akademia sprzedaży
realizowany jest w ramach PO KL (Dzia┼éanie 7.4) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w  Lublinie.

Biuro projektu znajduje si─Ö  Lublinie.

Uczestnicy
Projekt skierowany jest do 84os.(42K i 42M) niepe┼énosprawnych zamieszka┼éych na terenie powiat├│w wojew├│dztwa lubelskiego: lubartowskiego, lubelskiego, m. Lublin , ┼é─Öczy┼äskiego, ┼Ťwidnickiego.

Cel
Celem projektu jest wzrost aktywno┼Ťci zawodowej w┼Ťr├│d┬á 84 os├│b niepe┼énosprawnych zamieszka┼éych na terenie powiat├│w wojew├│dztwa lubelskiego: lubartowskiego, lubelskiego, m. Lublin , ┼é─Öczy┼äskiego, ┼Ťwidnickiego.

Zasady uczestnictwa
ZAPEWIAMY:   wy┼╝ywienie podczas warsztat├│w i szkole┼ä, zwrot koszt├│w dojazdu na zaj─Öcia, stypendium szkoleniowe i sta┼╝owe.

od 01.09.2013 r. do 30.09.2014r.

PROJEKT ÔÇ×AKADEMIA SPRZEDA┼╗YÔÇŁ