Rozpoczynamy cykl indywidulanych spotkań doradczych dla uczestników/czek projektu.
Pierwsze grupy uczestników/czek projektu wezmą udział w indywidulanym poradnictwie psychologicznym. Startujemy w Lubartowie i w Łęcznej.

DO POBRANIA HARMONOGRAMY:
- Treningów Psychologicznych
- Warsztatów Aktywizacji Zawodowej
- Szkoleń zawodowych

Zapraszamy na spotkania informacyjne
Instytut Rynku Pracy-Fundacja Nowy Staw serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące projektu „Akademia sprzedaży”:
Łęczna: spotkanie odbędzie się 8 października 2013 r. o godzinie 9:00 i 10:30 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łęcznej przy Alejach Jana Pawła II 95a w sali konferencyjnej.
Lubartów: spotkanie odbędzie się 27 września 2013 r. co godzinę od 9 do 14 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lubartowie przy ulicy Słowackiego 8 w sali nr. 251 na II piętrze.

Rekrutacja do projektu
Rekrutacja do projektu „Akademia sprzedaży”
WIĘCEJ INFORMACJI

Rusza kolejny projekt Instytutu Rynku Pracy: „Akademia sprzedaży”.
Z dniem 1 września rozpoczęliśmy realizację projektu „Akademia sprzedaży” w Lublinie

aARCHIWUM NOWOŚCI

Projekt Akademia sprzedaży
realizowany jest w ramach PO KL (Działanie 7.4) na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Lublinie.

Biuro projektu znajduje się  Lublinie.

Uczestnicy
Projekt skierowany jest do 84os.(42K i 42M) niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie powiatów województwa lubelskiego: lubartowskiego, lubelskiego, m. Lublin , łęczyńskiego, świdnickiego.

Cel
Celem projektu jest wzrost aktywności zawodowej wśród  84 osób niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie powiatów województwa lubelskiego: lubartowskiego, lubelskiego, m. Lublin , łęczyńskiego, świdnickiego.

Zasady uczestnictwa
ZAPEWIAMY:   wyżywienie podczas warsztatów i szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, stypendium szkoleniowe i stażowe.

od 01.09.2013 r. do 30.09.2014r.

PROJEKT „AKADEMIA SPRZEDAŻY”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego