Sta┼╝e zawodowe
W ramach projektu ÔÇ×AktywniÔÇŁ rozpocz─Ö┼éy si─Ö sta┼╝e zawodowe, kt├│re s─ů realizowane w firmach prywatnych i instytucjach publicznych na terenie wojew├│dztwa lubelskiego.

Grupowe poradnictwo zawodowe ÔÇô grupa V i VI
Informujemy, ┼╝e w dniach 12 ÔÇô 14.09.2013 r. odb─Ödzie si─Ö grupowe poradnictwo dla grupy V w Che┼émie. Kolejna grupa szkoleniowa rozpocznie grupowe poradnictwo w Lublinie w
dniach 17-21.10.2013 r. Więcej w zakładce DO POBRANIA.

Szkolenia zawodowe
Kolejne grupy uczestnik├│w projektu rozpoczynaj─ů szkolenia zawodowe. Harmonogramy szkole┼ä zawodowych w zak┼éadce DO POBRANIA.

Grupowe poradnictwo zawodowe ÔÇô grupa III i IV
Informujemy, ┼╝e w dniach 26 ÔÇô 28.08.2013 r. odb─Ödzie si─Ö grupowe poradnictwo dla grupy III w Che┼émie.
Kolejna grupa szkoleniowa rozpocznie grupowe poradnictwo w Opolu Lubelskim w dniach 29.08.2013-31.08.2013.
HARMONOGRAMY WARSZTATÓW

Szkolenia zawodowe
Pierwszy grupy uczestnik├│w projektu rozpoczynaj─ů szkolenia zawodowe: ÔÇ×Kasjer
ÔÇô fakturzystaÔÇŁ oraz ÔÇ×Sprzedawca ÔÇô magazynierÔÇŁ. Szkolenia odbywaj─ů si─Ö w
Chełmie oraz w Hrubieszowie.
Harmonogramy szkoleń zawodowych w zakładce DO POBRANIA.

aARCHIWUM NOWOŚCI

Projekt Aktywni realizowany jest w ramach PO KL (Poddziałanie 6.1.1) na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w  Lublinie.

Biuro projektu znajduje się  Lublinie.

Do udzia┼éu w projekcie zapraszamy kobiety i m─Ö┼╝czyzn w wieku 50 ÔÇô 64 lata:

• nieposiadaj─ůcych zatrudnienia (w tym zar├│wno zarejestrowanych jak┬á i┬á niezarejestrowanych w urz─Ödach pracy),
  • zamieszkuj─ůcych na terenie powiat├│w wojew├│dztwa lubelskiego: che┼émskiego, opolskiego, hrubieszowskiego, lubartowskiego, w┼éodawskiego.

Celem projektu jest ┬áwzrost poziomu aktywno┼Ťci zawodowej w┼Ťr├│d 90 uczestnik├│w projektu do V 2014 r.

ZAPEWIAMY:   wyżywienie podczas warsztatów i szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, stypendium.

od 01.05.2013 r. do 31.05.2014r.

Projekt ÔÇ×AktywniÔÇŁ