Rekrutacja zamknięta
W związku z utworzeniem ósmej, ostatniej grupy szkoleniowej w ramach realizowanego projektu „Energooszczędne Budowanie”, z przykrością informujemy o zakończeniu procesu rekrutacji. Równocześnie pragniemy podziękować instytucjom otoczenia biznesu, jak i podlaskim przedsiębiorcom, których wsparcie okazało się bardzo pomocne w procesie doboru uczestników szkoleń.

Ostatnie wolne miejsca!
Zbliżamy się nieubłaganie do końca realizacji naszego projektu. Przed nami ostatnia, VIII już edycja szkolenia Energooszczędne Budowanie. Zajęcia planowo rozpoczną się 11.06.2013r, stąd gorąco zachęcamy do zapisów już dziś.

Energooszczędni w Suwałkach
Po długich rozmowach z przedsiębiorcami z branży budowlanej z terenu powiatu suwalskiego podjęliśmy decyzję o organizacji jednego z naszych szkoleń właśnie w tym mieście. Suwalszczyzna daje nieprzeciętne możliwości pod kątem zastosowanie rozwiązań proekologicznych, stąd nasz pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem lokalnego rynku.
Serdecznie zachęcamy okolicznych przedsiębiorców do zgłaszania chęci udziału w naszym szkoleniu. Zajęcia rozpoczynają się już 23.05.2013r

Jesteśmy na półmetku!
Z radością pragniemy poinformować o zakończeniu 4 z 8 przewidzianych edycji szkolenia. Przy tej okazji warto wskazać na terminową realizację celów projektu, co przyczynia się do osiągnięcia zaplanowanych w harmonogramie zadań.

Wiosna za oknem
Wiosna rozgościła się na dobre, a to doskonała okazja do udziału w warsztatach szkoleniowych. Zachęcamy do zapisów na szkolenie w edycji kwiecień-maj, zajęcia rozpoczynają się 22 kwietnia.
Więcej informacji uzyskacie Państwo w biurze projektu, lub pod telefonem 727-400-869

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zespół projektowy Energooszczędne budowanie

Pierwsza grupa uczestników
projektu „Energooszczędne Budowanie” w grudniu 2012r. zakończyła udział w projekcie. Równolegle swoje uczestnictwo rozpoczęła kolejna – druga grupa. Od połowy stycznia trwają szkolenia grupy III.

Zgłoszenia chętnych do udziału w kolejnych cyklach szkoleń – zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu.

NABÓR do kolejnych grup TRWA!

ULOTKA PROJEKTU / PDF

ZAPRASZAMY!!!

Projekt „Energooszczędne Budowanie” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie: 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw, na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku. Projekt realizowany jest na terenie woj. podlaskiego.
Biuro projektu znajduje się w Białymstoku.

Projekt skierowany jest do 80 osób dorosłych, w tym min. 10 kobiet i 70 mężczyzn, przedsiębiorców i pracowników mikro i małych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej (wg. PKD2007), posiadających siedzibę lub wyodrębnioną formalnie jednostkę na terenie województwa podlaskiego.
Wsparciem zostanie objętych łącznie 20 przedsiębiorców w tym 15 mikro przedsiębiorstw oraz 5 małych przedsiębiorstw.

Celem projektu jest zwiększenie wiedzy i podniesienie umiejętności w zakresie wdrażania i stosowania energooszczędnych rozwiązań w budownictwie.

od 01.09.2012 r. do 31.07.2013 r.

Projekt „Energooszczędne Budowanie”
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,
Działanie: 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie,
na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Białymstoku.