"RAZEM! – INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPOŁECZNEJ"

SPOTKANIE PLANUJĄCE W DMOSICACH

Doradztwo w różnorodnych formach jest w toku. Wszystko tak, jak założyliśmy w projekcie. Wspieranie odbywa się na zasadzie łączenia sił, godzenia interesów, wytyczania celów, szukania wsparcia. „Wszystkie ręce na pokład”

26 października odbyło się kolejne ze spotkań, tym razem na temat planów działania.
Na fotografiach widać, że nie brakuje zainteresowanych i atmosfera sprzyja współpracy – choć sporo trudnych spraw trzeba rozwiązać.

Nowo powstałe stowarzyszenie Nasze Dmosice spotkało się z Kołem Gospodyń Wiejskich, z ochotniczą Strażą Pożarną, Sołtysami, z Panią Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury. Oczywiście na spotkaniu był  projektowy doradca i bardzo mocno starał się, by wszystko odbyło się profesjonalnie, życzliwie, w klimacie równych szans i – co najistotniejsze – owocnie.  Oto kilka fotek……

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Czy pisaliśmy już, że przy każdej takiej okazji gdy spotykamy mądrych, pracowitych, aktywnych ludzi to czujemy osobiste święto? Nasz projekt to nasze hobby. Przynajmniej moje

Malwina Soroko