"RAZEM! – INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPOŁECZNEJ"

Konferencja podsumowująca projekt

W dniu 15.12.2012 r. w Domu Kultury LSM odbyła się w konferencja podsumowująca projekt:
„RAZEM! – inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej – II EDYCJA”.

Konferencję rozpoczęła prezentacja działań Instytutu Rynku Pracy – Fundacji Nowy Staw w zakresie projektów badawczych i aktywizujących osoby pozostające bez zatrudnienia na rynku pracy, którą przedstawiła Pan Łukasz Piętka – koordynator projektu.

W kolejnej części prezentacji Pan Łukasz Piętka przedstawił główne założenia projektu „RAZEM – inicjatywy z obszasru ekonomii społecznej – II EDYCJA” oraz jego rezultaty.

Praktyczną część prezentacji projektu stanowiły wypowiedzi członków powołanych w ramach projektu inicjatyw z zakresu ekonomii społecznej:

Stowarzyszenie Przyjazna Wola w Obszy
Stowarzyszenie Tworzymy Razem Marzenia ze Skierbieszowa
Stowarzyszenie SOS Orzechów – Sosnowica.

Na zakończenie prezentację nt. „Szanse i zagrożenia w rozwoju inicjatyw społecznych” wygłosił specjalista  ds. ekonomii społecznej projektu Pan Grzegorz Grządziel oraz Pani Grażyna Gruba – Jankowska.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konferencji

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszenie

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego