"RAZEM! ÔÇô INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPO┼üECZNEJ"

NOWOŚCI W PROJEKCIE

Poszukiwani trenerzy

Europejski Dom Spotka┼ä - Fundacja Nowy Staw, realizuj─ůca projekt w ramach poddzia┼éania 7.2.2 Programu Operacyjnego Kapita┼é Ludzki, poszukuje do wsp├│┼épracy
Trenerów z zakresu ekonomii społecznej.

Tematyka szkoleniowa:

• Powstawanie podmiot├│w ekonomii spo┼éecznej (strategia rozwoju, zagadnienia formalne, podstawy prawne funkcjonowania)
  • Zarz─ůdzanie podmiotem ekonomii spo┼éecznej (mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju, sprawozdawczo┼Ť─ç, mo┼╝liwo┼Ťci wykorzystania dost─Öpnych zewn─Ötrznych ┼║r├│de┼é dofinansowania)
  • Zagadnienia prawne i marketingowe w podmiotach ekonomii spo┼éecznej

Szkolenia realizowane b─Öd─ů na obszarze Wojew├│dztwa mazowieckiego, w powiatach: radomskim, szyd┼éowieckim i przysuskim.

Projekt wsp├│┼éfinansowany jest ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego.

Od trener├│w oczekujemy do┼Ťwiadczenia w prowadzeniu szkole┼ä z zakresu Ekonomii Spo┼éecznej,
z uwzgl─Ödnieniem zagadnie┼ä prawnych, marketingowych, ksi─Ögowych.

Szczeg├│┼éowe informacje odno┼Ťnie procedury naboru znajduj─ů si─Ö w Zapytaniu ofertowym:

Szczegółowe informacje:

Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw
Biuro w Radomiu
Ul. ┼╗eromskiego 94/115
26-600 Radom

ARCHIWUM

Projekt wsp├│┼éfinansowany ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego