Misją Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godności człowieka jako podmiotu pracy.

NOWOŚCI W INSTYTUCIE RYNKU PRACY

CZERWIEC 2010
Projekt “Creative juggling against routine in your life”.

W dniach 8-14 czerwca w Nasutowie koło Lublina odbędzie się międzynarodowy projekt zatytułowany „Kreatywne żonglowanie sposobem na życiowa rutynę”.

Projekt “Creative juggling against routine in your life” odbywa się w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, akcja: warsztaty Grundviga . W projekcie weźmie udział 15 osób, w tym reprezentanci Turcji, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Austrii, Francji, Niemiec, Litwy, Łotwy i Rumuni. Będą to osoby w różnym wieku i przedstawiciele różnych zawodów.

Przez 6 kolejnych dni warsztatowych uczestnicy pracować będą nad kreatywnością, zarządzaniem stresem, pokonywaniem barier, wyzwań, motywacją, przełamaniem rutyny dnia codziennego. Bazą i metodą pracy nad rozwojem w/w umiejętności będzie poznawanie i trening różnych technik żonglerskich

Warsztaty poprowadzi Mirek Urban - psycholog, trener, doradca zawodowy, pasjonat żonglowania. W pracy wykorzystuje oryginalne i niestandardowe techniki. Autor książki: "Niekonwencjonalne metody szkoleniowe" wydanej przez GWP.Twórca autorskiego programu Juggling Inspiration, wykorzystującego Juggling (metafora żonglowania) w biznesie i edukacji, polegającego na połączeniu wiedzy psychologicznej z nabywaniem umiejętności żonglerskich.

Na zakończenie 6-dniowych warsztatów uczestnicy przygotują show, które zaprezentują w Domu Opieki Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie oraz w centrum miasta.

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia tego niezwykłego show i międzynarodowego pokazu umiejętności żonglerskich uczestników warsztatów 14 czerwca o godz. 16.00 na Placu po Farze.


Zapraszamy!!!


INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin, tel. +48 81 534 61 91, fax +48 81 534 61 92

eds@eds-fundacja.pl , www.irp-fundacja.pl

Konto : Alior Bank S.A. ul. Zana 32A 20-601 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT: ALBPPLPW , Numer rachunku PL13249000050000453097076090

.
  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2019    © WEBMASTER: STUDIO EM   .
DO GRY