Misją Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godności człowieka jako podmiotu pracy.

PROJEKTY INSTYTUTU RYNKU PRACY


KARIERA MŁODYCH W TWOICH RĘKACH

NOWOŚCI W PROJEKCIE

06.05.2011
Seminarium Dobrych Praktyk zamykające projekt „Kariera młodych w twoich rękach”

28 Kwietnia 2011 roku w hotelu Dal w Kielcach odbyło się Seminarium Dobrych Praktyk będące podsumowaniem projektu „Kariera młodych w Twoich rękach”. Uczestnikami spotkania byli beneficjenci szkoleń, czyli nauczyciele i pedagodzy ze szkół w województwie świętokrzyskim oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.
WIĘCEJ INFORMACJI

27.04.2011
NOWE MATERIAŁY DLA PROFIALKTYKI
Szanowni uczestnicy szkolenia „Profilaktyka – poziom podstawowy” (Grupa 3 i 7)! W dziale DO POBRANIA zostały umieszczone nowe materiały przekazane przez trenerów. Zachęcamy do zalogowania oraz pobrania plików. Login oraz hasło pozostały bez zmian.

26.04.2011
SZKOLENIA ZAKOŃCZONE!!
Od początku było wiadomo, że ten moment nadejdzie. 19.04.2011 odbyły się ostatnie zajęcia realizowane w ramach projektu „Kariera młodych w Twoich rękach”. Wraz z zakończeniem szkoleń znacząco zbliżyliśmy się do końca projektu. Dziś możemy bez przeszkód stwierdzić, iż udało się przeszkolić 144 nauczycieli w trakcie sześciu miesięcy. Organizacja 80 godzinnych cykli szkoleniowych dla 8 grup była wyzwaniem. Przy uwzględnieniu potrzeb oraz możliwości szkół i nauczycieli oraz po dokładnej analizie specyfiki pracy szkół udało się bez przeszkód zorganizować szkolenia w 3 tematach. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w projekcie! Do zobaczenia w trakcie Seminarium Dobrych Praktyk.

15.04.2011
SZKOLENIA NA FINISZU
Kwiecień w projekcie „Kariera młodych w Twoich rękach” to czas zakończenia wszystkich szkoleń. Znaczna część grup zakończyła już pełen cykl szkoleniowy składający się z dwóch modułów. Teraz szkolenia z zakresu „Wykorzystania ICT w procesie nauczania” zakończyły kolejne dwie grupy z II Edycji: Grupa 5 i 7. To oznacza, że przed nami ostatnia dwu-dniowa sesja szkolenia z ICT dla grupy 6.
WIĘCEJ INFORMACJI

6.04.2011
SEMINARIUM DOBRYCH PRAKTYK
Nieuchronnie zbliża się czas zakończenia szkoleń oraz zakończenia projektu. W związku z tym przyszedł czas na podsumowania. Wszystkich uczestników projektu „Kariera młodych w Twoich rękach” serdecznie zapraszamy do udziału w SEMINARIUM DOBRYCH PRAKTYK, które odbędzie się 28.04.2011 w Hotelu Dal w Kielcach (ul. Piotrkowska 12).
WIĘCEJ INFORMACJI

4.04.2011
EWALUACJA TRWA
Wsparciem w ramach projektu „Kariera młodych w Twoich rękach” objęto aż 144 nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenów wiejskich województwa świętokrzyskiego. W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia szkoleń oraz projektu rozpoczęto podsumowanie efektów kilkumiesięcznej pracy.
WIĘCEJ INFORMACJI

ARCHIWUM NOWOŚCI

OPIS PROJEKTU

Projekt „Kariera młodych w Twoich rękach” realizowany jest w ramach PO KL Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry na podstawie umowy podpisanej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

Biuro projektu znajduje się w Kielcach

UCZESTNICY

Projekt skierowany jest do 144 nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszarów wiejskich województwa świętokrzyskiego.

CEL

Celem projektu jest podniesie poziomu wiedzy nauczycieli, pedagogów, psychologów i doradców zawodowych w zakresie działań profilaktycznych i doradztwa zawodowego oraz związanych z wykorzystaniem i zastosowaniem ICT w nauczaniu.

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!

ZAPEWIAMY: nocleg oraz wyżywienie podczas szkoleń, materiały dydaktyczne, imienny certyfikat.

Projekt realizowany jest w terminie
od 1.08.2010 do 31.05.2011


Projekt „Kariera młodych w Twoich rękach”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
www.europa.eu www.efs.gov.pl

INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin, tel. +48 81 534 61 91, fax +48 81 534 61 92

eds@eds-fundacja.pl , www.irp-fundacja.pl

Konto : Alior Bank S.A. ul. Zana 32A 20-601 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT: ALBPPLPW , Numer rachunku PL13249000050000453097076090

.
  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2019    © WEBMASTER: STUDIO EM   .
DO GRY