KARIERA MŁODYCH W TWOICH RĘKACH

06.05.2011
Seminarium Dobrych Praktyk zamykające projekt „Kariera młodych w twoich rękach”

28 Kwietnia 2011 roku w hotelu Dal w Kielcach odbyło się Seminarium Dobrych Praktyk będące podsumowaniem projektu „Kariera młodych w Twoich rękach”. Uczestnikami spotkania byli beneficjenci szkoleń, czyli nauczyciele i pedagodzy ze szkół w województwie świętokrzyskim oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.

27.04.2011
NOWE MATERIAŁY DLA PROFIALKTYKI
Szanowni uczestnicy szkolenia „Profilaktyka – poziom podstawowy” (Grupa 3 i 7)! W dziale DO POBRANIA zostały umieszczone nowe materiały przekazane przez trenerów. Zachęcamy do zalogowania oraz pobrania plików. Login oraz hasło pozostały bez zmian.

26.04.2011
SZKOLENIA ZAKOŃCZONE!!
Od początku było wiadomo, że ten moment nadejdzie. 19.04.2011 odbyły się ostatnie zajęcia realizowane w ramach projektu „Kariera młodych w Twoich rękach”. Wraz z zakończeniem szkoleń znacząco zbliżyliśmy się do końca projektu. Dziś możemy bez przeszkód stwierdzić, iż udało się przeszkolić 144 nauczycieli w trakcie sześciu miesięcy. Organizacja 80 godzinnych cykli szkoleniowych dla 8 grup była wyzwaniem. Przy uwzględnieniu potrzeb oraz możliwości szkół i nauczycieli oraz po dokładnej analizie specyfiki pracy szkół udało się bez przeszkód zorganizować szkolenia w 3 tematach. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w projekcie! Do zobaczenia w trakcie Seminarium Dobrych Praktyk.

15.04.2011
SZKOLENIA NA FINISZU
Kwiecień w projekcie „Kariera młodych w Twoich rękach” to czas zakończenia wszystkich szkoleń. Znaczna część grup zakończyła już pełen cykl szkoleniowy składający się z dwóch modułów. Teraz szkolenia z zakresu „Wykorzystania ICT w procesie nauczania” zakończyły kolejne dwie grupy z II Edycji: Grupa 5 i 7. To oznacza, że przed nami ostatnia dwu-dniowa sesja szkolenia z ICT dla grupy 6.

6.04.2011
SEMINARIUM DOBRYCH PRAKTYK
Nieuchronnie zbliża się czas zakończenia szkoleń oraz zakończenia projektu. W związku z tym przyszedł czas na podsumowania. Wszystkich uczestników projektu „Kariera młodych w Twoich rękach” serdecznie zapraszamy do udziału w SEMINARIUM DOBRYCH PRAKTYK, które odbędzie się 28.04.2011 w Hotelu Dal w Kielcach (ul. Piotrkowska 12).

4.04.2011
EWALUACJA TRWA
Wsparciem w ramach projektu „Kariera młodych w Twoich rękach” objęto aż 144 nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenów wiejskich województwa świętokrzyskiego. W związku ze zbliżającym się terminem zakończenia szkoleń oraz projektu rozpoczęto podsumowanie efektów kilkumiesięcznej pracy.

ARCHIWUM NOWOŚCI

Projekt „Kariera młodych w Twoich rękach” realizowany jest w ramach PO KL Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry na podstawie umowy podpisanej ze Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego w Kielcach.

Biuro projektu znajduje się w Kielcach

Projekt skierowany jest do 144 nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszarów wiejskich województwa świętokrzyskiego.

Celem projektu jest podniesie poziomu wiedzy nauczycieli, pedagogów, psychologów i doradców zawodowych w zakresie działań profilaktycznych i doradztwa zawodowego oraz związanych z wykorzystaniem i zastosowaniem ICT w nauczaniu.

ZAPEWIAMY: nocleg oraz wyżywienie podczas szkoleń, materiały dydaktyczne, imienny certyfikat.

od 1.08.2010 do 31.05.2011

Projekt „Kariera młodych w Twoich rękach”
współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego