UCZESTNICY PROJEKTU

Projekt skierowany jest do 120 os贸b doros艂ych, w tym 60 kobiet i 60 m臋偶czyzn, pozostaj膮cych bez pracy, posiadaj膮cych orzeczenie o stopniu niepe艂nosprawno艣ci (z wy艂膮czeniem os贸b nies艂ysz膮cych w stopniu znacznym oraz os贸b niewidomych).

Zainteresowane osoby powinny spe艂nia膰 poni偶sze warunki 艂膮cznie, aby m贸c wzi膮膰 udzia艂 w projekcie:

• s膮 w wieku 25-64 lat,
  • zamieszkuj膮 w jednym z powiat贸w woj. mazowieckiego:
    makowskim, pu艂tuskim, szyd艂owieckim, przysuskim, radomskim lub w mie艣cie Radom
    (na podstawie o艣wiadczenia),
  • nie posiadaj膮 zatrudnienia
    (na podstawie o艣wiadczenia),
  • posiadaj膮 aktualne orzeczenie o stopniu niepe艂nosprawno艣ci
    (na podstawie kopii orzeczenia),
  • s膮 zainteresowani nabyciem, uzupe艂nieniem lub podwy偶szeniem umiej臋tno艣ci w zakresie obs艂ugi komputera lub j臋zyka angielskiego.

Pierwsze艅stwo w trakcie rekrutacji b臋d膮 mia艂y osoby niebior膮ce udzia艂u w innych projektach szkoleniowych oraz osoby zamieszka艂e na terenie wiejskim (na podstawie o艣wiadcze艅).

Projekt 鈥濩zas na kompetencje鈥
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapita艂 Ludzki,
Priorytet: XI. Rozw贸j wykszta艂cenia i kompetencji w regionach
Dzia艂anie: 9.6 Upowszechnienie uczenia si臋 doros艂ych