NASI PATRONI

N@UCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI

Zosta┼ä n@uczycielem przysz┼éo┼Ťci! Wprowad┼║ e-learning w swojej szkole.
Bezpłatne szkolenia unijne w woj. łódzkim!

Seminarium dobrych praktyk ju┼╝ za nami
We wtorek 26.06.2012 w Centrum Targowa 35 w ┼üodzi odby┼éo si─Ö seminarium dobrych praktyk, podsumowuj─ůce projekt N@uczyciel przysz┼éo┼Ťci. W mi┼éej atmosferze wys┼éuchali┼Ťmy ciekawych prelekcji dotycz─ůcych nowych technologii w edukacji i wsp├│lnie podsumowali┼Ťmy rezultaty projektu.
WI─śCEJ INFORMACJI ; GALERIA

Po┼╝egnanie
ostatniej grupy szkoleniowej
Po┼╝egnanie ostatniej grupy szkoleniowej w ramach projektu ÔÇ×N@uczyciel przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ . W niedziel─Ö 24.06.2012 po┼╝egnali┼Ťmy uroczy┼Ťcie ostatni─ů grup─Ö szkoleniow─ů w ramach projektu ÔÇ×N@uczyciel Przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ.
WI─śCEJ INFORMACJI ; GALERIA

Seminarium Dobrych Praktyk
Serdecznie zapraszamy Uczestnik├│w projektu oraz wszystkie zainteresowane osoby na Seminarium Dobrych Praktyk, podsumowuj─ůce projekt "N@uczciel Przysz┼éo┼Ťci". Seminarium odb─Ödzie si─Ö we wtorek 26.06.2012 roku w godzinach 14.00 - 17.00 w "Centrum Targowa 35" w ┼üodzi, ul. Dowborczyk├│w 30/35. Prosimy o potwierdzenie przybycia.
PROGRAM SEMINARIUM

10.06.2012
Zakończenie szkoleń dla Uczestników
IV grupy szkoleniowej
Uczestnicy grupy IV zako┼äczyli szkolenie ÔÇ×Projektowanie i wdra┼╝anie zdalnych form kszta┼éceniaÔÇŁ. By┼éo nam bardzo mi┼éo ich pozna─ç i uczestniczy─ç w ich drodze szkoleniowej.

15-04-2012
Po┼╝egnanie z uczestnikami II i III grupy szkoleniowej
powiekszenie15 kwietnia 2012 roku odby┼éo si─Ö uroczyste po┼╝egnanie przesympatycznych uczestnik├│w II i III grupy szkoleniowej. Dzi─Ökujemy za wspania┼é─ů atmosfer─Ö na zaj─Öciach i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w w doskonaleniu kwalifikacji zawodowych w zakresie nowych technologii w kszta┼éceniu.

I grupa zakończyła udział w projekcie
powiekszenieW niedziel─Ö 01.04.2012 nasze wzorowe Uczestniczki z I grupy szkoleniowej zako┼äczy┼éy udzia┼é w projekcie ÔÇ×N@uczyciel przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ. Dzi─Ökujemy im za zaanga┼╝owanie i ┼╝yczymy dalszych sukces├│w we wdra┼╝aniu nowoczesnych form kszta┼écenia w ich plac├│wkach. Tymczasem grupa IV dzielnie pracuje na szkoleniu ÔÇ×Nowe technologie w kszta┼éceniuÔÇŁ.

Przypominamy także, że to już ostatni moment na zgłoszenie udziału w ostatniej grupie szkoleniowej. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 kwietnia.

ÔÇ×Projektowanie i wdra┼╝anie zdalnych form kszta┼éceniaÔÇŁ
Uczestnicy grup szkoleniowych I, II, III uczestnicz─ů ju┼╝ w szkoleniu stacjonarnym: ÔÇ×Projektowanie i wdra┼╝anie zdalnych form kszta┼éceniaÔÇŁ, postawili tak┼╝e pierwsze kroki na platformie e-learningowej. Cieszymy si─Ö z ich post─Öp├│wJ. Tymczasem w najbli┼╝sz─ů sobot─Ö 03.03.2012 grupa IV przyst─Öpuje do udzia┼éu w projekcie ÔÇ×N@uczyciel przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ. Stopniowo realizowane s─ů konsultacje tematyczne z ekspertami dla uczestnik├│w grup I-III.

Szkolenia w ramach projektu
Grupy od I-III zako┼äczy┼éy szkolenia z ÔÇ×Nowych technologii w kszta┼éceniuÔÇŁ. Wkr├│tce rozpoczynaj─ů udzia┼é w zaj─Öciach z ÔÇ×Projektowania i wdra┼╝ania zdalnych form kszta┼éceniaÔÇŁ, realizowanego cz─Ö┼Ťciowo stacjonarnie, cz─Ö┼Ťciowo na platformie e-learningowej. Terminy szkole┼ä dla poszczeg├│lnych grup szkoleniowych dost─Öpne s─ů w zak┼éadce Do pobrania.

Ostatnie wolne miejsca w projekcie
Wolne miejsca w projekcie pozosta┼éy jedynie w grupach IV i V dla nauczycieli z grup preferowanych w projekcie. Serdecznie zapraszamy do zapisu! Nauczyciele preferowani to: Nauczyciele, odpowiadaj─ůcy za kszta┼écenie zawodowe w kierunkach: mechatronika, sektor AGD, przemys┼é tekstylny, odzie┼╝owy, ceramiczny, wdra┼╝anie i instalacja technologii ograniczaj─ůcych emisj─Ö CO2, bran┼╝e zwi─ůzane z Budownictwem Naturalnym.

Zapraszamy do składania ofert
Zapraszamy ekspertów/trenerów do złożenia oferty na przeprowadzenie konsultacji tematycznych dla Uczestników/-czek projektu z zakresu nowych technologii w kształceniu oraz metodyki zdalnego nauczania. Szczegóły w zakładce ZAPYTANIA OFERTOWE.

PATRONATY

Patronat Kuratorium O┼Ťwiaty w ┼üodzi
Szanowni Pa┼ästwo, 24.10.2011 roku projekt "N@uczyciel przysz┼éo┼Ťci" zyska┼é przychylno┼Ť─ç Kuratorium O┼Ťwiaty w ┼üodzi i zosta┼é obj─Öty patronatem Kuratorium. Dzi─Ökujemy za zaufanie!

Patronat Wojew├│dzkiego O┼Ťrodka Doskonalenia Nauczycieli w ┼üodzi
Z rado┼Ťci─ů informujemy, ┼╝e Projekt "N@uczyciel przysz┼éo┼Ťci" zosta┼é obj─Öty patronatem Wojew├│dzkiego O┼Ťrodka Doskonalenia Nauczycieli w ┼üodzi. Tym bardziej zapraszamy wszystkich nauczycieli kszta┼écenia zawodowego z terenu woj. ┼é├│dzkiego do udzia┼éu w projekcie.

DOKUMENTY DO POBRANIA

ARCHIWUM NOWOŚCI

ZADZWOŃ: 42 646 41 41

OFERUJEMY
Profesjonalne i nowoczesne szkolenia weekendowe w dw├│ch obszarach:
aÔÇ×Nowe technologie w kszta┼éceniuÔÇŁ
aÔÇ×Projektowanie i wdra┼╝anie zdalnych form kszta┼éceniaÔÇŁ
aSzkolenia na platformie e-learningowej,
aKonsultacje tematyczne z ekspertami,
aSzkolenia w dobrze wyposa┼╝onych salach komputerowych na terenie ┼üodzi, prowadzone przez wysoko wykwalifikowan─ů kadr─Ö specjalist├│w.

ZAPEWNIAMY
aMateriały metodyczne dla uczestników
aCertyfikaty ukończenia szkolenia,
aWyżywienie w czasie szkoleń,
aNocleg dla uczestników spoza miasta Łodzi

Projekt ÔÇ×N@uczyciel przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ realizowany jest w ramach PO KL ( dzia┼éanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu o┼Ťwiaty) na podstawie umowy podpisanej z Urz─Ödem Marsza┼ékowskim w ┼üodzi.
Biuro projektu znajduje się w Łodzi.

Projekt skierowany jest do 60 nauczycieli kształcenia zawodowego i instruktorów praktycznego nauczania zawodu z terenu województwa łódzkiego (49 K i 11 M).

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji, zwi─Ökszenie wiedzy i umiej─Ötno┼Ťci praktycznych w zakresie wykorzystania nowych technologii u nauczycieli kszta┼écenia zawodowego i instruktor├│w praktycznego nauczania zawodowego z wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego w zakresie kszta┼écenia na odleg┼éo┼Ť─ç.

od 01.09.2011r. do 31.07.2012r.

Projekt ÔÇ×N@uczyciel przysz┼éo┼ŤciÔÇŁ