NOWE PERSPEKTYWY

Szkolenia  Zawodowe

Ruszyły już wszystkie szkolenia zawodowe w ramach projektu „Nowe perspektywy”. Uczestnicy projektu kształcą się na czterech różnych kierunkach: „Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i komputera”, „Kucharz małej gastronomii z organizacją usług cateringowych”, „Kosmetyka z elementami wizażu”, „Technolog robót wykończeniowych w budownictwie”.

Szkolenia odbywają się w Radomiu, Przysusze i Zaborowiu. Po ukończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy przystąpią do egzaminu końcowego, pozwalającego na nabycie uprawnień do wykonywania wyuczonych zawodów.
Duży nacisk w trakcie kształcenia położony został na zajęcia praktyczne, umożliwiające zdobycie, obok wiadomości czysto teoretycznych, także wiedzy i doświadczenia w prawidłowym wykonywaniu wyuczonego zawodu.

Osoby uczestniczące w szkoleniach to rolnicy lub domownicy rolników, dla których nowe kwalifikacje zawodowe stanowiły będą okazję do poszukiwania zatrudnienia poza rolnictwem, wejścia na otwarty rynek pracy, na którym obecnie liczą się posiadane kwalifikacje i doświadczenie.

Planowany termin zakończenia szkoleń zawodowych w ramach projektu to marzec 2012 roku.

SZKOLENIA ZAWODOWE - FOTOGALERIA

Projekt „Nowe perspektywy”
realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
Priorytet: VIII. Regionalne Kadry Gospodarki,