SPOTKANIA TRANSGRANICZNE

25 - 28.10. 2007
POLSKO - BIAŁORUSKO - UKRAIŃSKIE WARSZTATY DLA uczniów szkół zawodowych

„Twoja kariera w Twoich rękach”

OCZAMI UCZESTNIKÓW

Podczas warsztatów nawiązałam bardzo fajne nowe znajomości, poznałam siebie i zdobyłеm wiele pozytywnych wspomnień.

Zuzia, Polska

Dzięki warsztatom zobaczyłem, że rynek pracy to zupełnie co innego, niż sobie wyobrażałem. Odkryłem psychologiczny aspekt funkcjonowania na rynku pracy.

Iwan, Białoruś

Odkryłam jak ważna jest praca w zespole, słuchanie i rozumienie ludzi, z którymi pracujemy w grupie.

Elwira, Ukraina

Odkryłem, że potrafię szanować inne osoby z innych krajów oraz dostałem wskazówki, które będą mi bardzo przydatne podczas szukania pracy. Z warsztatów wyniosłem umiejętność poruszania się po rynku pracy oraz umiejętność pracy w grupie.

Kamil, Polska

Otrzymałam dużo ciekawych informacji.

Inna, Białoruś

Odkryłem, że rynek pracy jest bardziej różnorodny niż myślałem i uwierzyłem, że mogę poruszać się po nim z powodzeniem.

Anton, Białoruś

WIĘCEJ O WARSZTATACH