AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA
Przedstawiciele powiatowych urzędów pracy, instytucji rynku pracy, firm szkoleniowych, organizacji pozarządowych, doradcy zawodowi oraz beneficjentki projektu - byli uczestnikami konferencji podsumowującej realizację projektu „Pracująca mama”. Konferencja odbyła się w piątek 16 października 2009r. w Grand Hotelu Lublinianka.
WIĘCEJ INFORMACJI

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE
Serdecznie zapraszamy Panie wraz z dziećmi na spotkanie podsumowujące projekt "Pracująca mama", które odbędzie się w sobotę 10 października 2009r. w naszym Ośrodku Szkoleniowo - Konferencyjnym w Nasutowie k/Lublina. Rozpoczęcie o godz. 14:00
Dla osób chętnych zapewniamy transport z Lublina do Nasutowa i powrót: wyjazd autokaru godz. 13:30 Plac Zamkowy Więcej informacji w biurze projektu.
Serdecznie zapraszamy do udziału, prosimy o potwierdzenie przybycia do 7 października 2009r. mailowo lub telefonicznie. Wraz z potwierdzeniem proszę o informację o chęci skorzystania z autokaru.

PRAWO PRACY - SZKOLENIE
Uczestniczki projektu „Pracująca mama” zapraszamy na szkolenie z zakresu prawa pracy. Szkolenie odbędzie się w Acton Training Centre Ltd., Zgłoszenia w Biurze Projektu. WIĘCEJ INFORMACJI

GRUPY WSPARCIA : TAŃCE W KRĘGU
Zapraszamy Panie z wszystkich grup warsztatowych projektu „Pracująca mama” na spotkania grupy wsparcia z cyklu „tańce w kręgu”. Zapraszamy!

Celem głównym projektu jest pomoc kobietom pozostającym bez zatrudnienia ze względu na wychowywanie dzieci w powrocie na rynek pracy, poprzez dostarczenie umiejętności poruszania się po rynku pracy, godzenia obowiązków rodzinnych i zawodowych, diagnozę predyspozycji w celu określenia kierunku dalszego kształcenia, dostarczenie lub aktualizacje kwalifikacji zawodowych oraz praktyczne doskonalenie umiejętności zawodowych.

Adresatkami projektu są kobiety, które z powodu wychowywania dzieci przerwały lub nie podjęły pracy, nadal nie posiadają zatrudnienia, zgłaszają chęć podjęcia pracy, niezarejestrowane w PUP ani KRUS, posiadające min. jedno dziecko.
Projekt adresujemy do kobiet zamieszkujących na terenie województwa lubelskiego

DZIAŁANIA

• Warsztaty aktywnego poruszania się po rynku pracy (40h)
  • Spotkania powiatowych grup wsparcia