RELACJA Z KONFERENCJI

KONFERENCJA PODSUMOWUJĄCA
PROJEKT "PRACUJĄCA MAMA"
16 PAŹDZIERNIKA 2009

Instytut Rynku Pracy - Fundacja Nowy Staw ma zaszczyt zaprosić na konferencję podsumowującą projekt „Pracująca mama”, która odbędzie się w dniu 16 października 2009r. w godz. 10:00 – 15:00 w Grand Hotelu Lublinianka.

Celem spotkania jest podsumowanie realizacji projektu, prezentacja jego rezultatów, a także refleksja nad sytuacją kobiet na rynku pracy w Polsce. Ponadto chcemy zaprezentować rolę Europejskiego Funduszu Społecznego w aktywizacji kobiet oraz dobre praktyki w tym zakresie.

Projekt „Pracująca mama” adresowany był do kobiet pozostających bez zatrudnienia ze względu na wychowywanie dzieci. Naszym celem było zwiększenie ich szans na rynku pracy poprzez podniesienie umiejętności poruszania się po rynku pracy, godzenia obowiązków rodzinnych i zawodowych, diagnozę predyspozycji w celu określenia kierunku dalszego kształcenia, dostarczenie lub aktualizacje kwalifikacji zawodowych oraz praktyczne doskonalenie umiejętności zawodowych.

Szczegółowy program konferencji w załączniku.

W razie jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt: Agata Gawlik, tel. 081 536 10 94

Proszę o potwierdzenie przybycia mailem: a.gawlik@irp-fundacja.pl do 13 października 2009r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w w/w przedsięwzięciu.

RELACJA Z KONFERENCJI

DO POBRANIA:

www.efs.gov.pl

Projekt „Pracujaca mama”
wspólfinansowany ze srodków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spolecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapital Ludzki