SPOTKANIA TRANSGRANICZNE
SZKOLENIA DLA STUDENTÓW z UKRAINY i BIAŁORUSI "STUDIA i CO DALEJ ?"

21-24.10. 2007
Nasutów, Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw

SZKOLENIA DLA STUDENTÓW z UKRAINY i BIAŁORUSI "STUDIA i CO DALEJ ?"

BLOK SZKOLENIOWY I
SZKOLENIE z zakresu umiejętności interpersonalnych

SZKOLENIE z zakresu poruszania się po rynku pracy

OCZAMI UCZESTNIKÓW

Odkryłam, że mam duży potencjał i szansę, by znaleźć pracę nie tylko w swoim zawodzie. Jestem zdolna do uczenia się, otwarta na doświadczenia.
Helena, Białoruś

Z warsztatów wyniosłam pozytywne nastawienie wobec poszukiwań pracy. Ode mnie w dużej mierze będzie zależała moja przyszła praca i nie warto narzekać.
Anastasia K., Ukraina

Otrzymałem ważne informacje dotyczące przygotowania się do poszukiwania pracy i całego procesu zatrudnienia.
Igor, Ukraina

Odkryłam, że aby dobrze funkcjonować na rynku pracy trzeba się cały czas rozwijać i doskonalić swoje umiejętności zawodowe, a może nawet ważniejsze: możliwości komunikacyjne.
Ludmiła, Ukraina

Nauczyłam się planowania własnego czasu, asertywności, redagowania dokumentów aplikacyjnych oraz pracy w grupach. Moi koledzy pomogli mi odnaleźć w sobie takie cechy charakteru jak: odwaga, otwartość, samodzielność i kreatywność.
Anastasia B., Ukraina

Rynek pracy w Polsce jest atrakcyjny, ale też i skomplikowany. Jest dużo barier dla obcokrajowców, ale też i możliwości.
Ruslan, Ukraina

Zidentyfikowałam swoje mocne strony i znam cechy, które muszę rozwijać. Jestem teraz bardziej pewna siebie. Operuje również bardziej pełną informacją na temat rynku pracy.
Tatiana, Białoruś

WIĘCEJ O WARSZTATACH