Misją Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godności człowieka jako podmiotu pracy.

SPOTKANIA TRANSGRANICZNE


10 - 13.10. 2007
POLSKO - BIAŁORUSKO - UKRAIŃSKIE WARSZTATY DLA STUDENTÓW - WOLONTARIUSZY

„Twoja kariera w Twoich rękach”

OCZAMI UCZESTNIKÓW


Z warsztatów wyniosłem dobre doświadczenie współpracy w grupie, na dodatek międzynarodowej, która pomimo trudności z komunikacją - była bardzo owocna; a także nowe znajomości i nowe przeżycia poszerzające horyzonty.

Kuba, Polska

Z warsztatów wyniosłam przede wszystkim nowe ciekawe znajomości, gry integracyjne, poznanie i ocenę swojego typu osobowości. Odkryłam jak ważne jest dobre przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej i nad czym musze jeszcze popracować.

Olga, Polska

Odkryłem, ze możemy normalnie porozmawiać i dogadać się ze swoimi sąsiadami z Polski i Ukrainy.

Max, Białoruś

Warsztaty pomogły mi we wzmocnieniu pewności siebie i odkryciu swoich możliwości. Bardzo cennym doświadczeniem była praca w grupie międzynarodowej.

Mikołaj, Białoruś

Otrzymałem nowe ciekawe informacje i poznałem ciekawych ludzi. Odkryłem, że cudowne jest to, że nie jestem idealny.

Oleg, Białoruś

Dowiedziałam się, że mam takie cechy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi. Odkryłam również, że wzajemne zrozumienie i komunikacja w zespole pozwala przezwyciężyć bariery językowe.

Iryna, Ukraina

Zrozumiałam, że aby odnieść sukces na rynku pracy – człowiek powinien posiadać nie tylko wiedzę, ale także musi potrafić tę wiedze zastosować. Ważna jest również umiejętność współpracy z innymi ludźmi i aktywność.

Marianna, Ukraina

Bardzo podobały mi się warsztaty: przede wszystkim praca w zespole, ciekawe metody pracy, możliwość poznania siebie i wielu ciekawych ludzi. Odkryłam, że w atmosferze wzajemnego poznania i zrozumienia można przezwyciężyć bariery językowe. Na takich warsztatach byłam po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie po raz ostatni.

Julia, Ukraina

Z warsztatów wyniosłam nowa wiedzę , a także wiele doświadczeń, które będą mi pomocne na rynku pracy. Przekonałem się, że zawsze musimy być aktywni i uparcie dążyć do celu.

Anna, Ukraina

Odkryłam, że nie trzeba być idealnym i posiadać wszystkich umiejętności, by znaleźć pracę; a także zrozumiałam jak wielkie znaczenie odgrywa zrozumienie pomiędzy członkami zespołu w wykonaniu wspólnego zadania.

Solomija, Ukraina

Było to dla mnie nowe doświadczenie i zyskałem wiele nowych informacji. Zrozumiałem, że aby być dobrym na rynku pracy – trzeba nad sobą pracować i poznać swoją osobowość.

Oleh, Ukraina

Z warsztatów wyniosłem dużo pozytywnych emocji, chęć poznania nowych rzeczy, optymizm co do przyszłości. Zrozumiałem, że lepiej pracować w zespole niż samemu. „Co dwie głowy to nie jedna”.

Igor, Ukraina


WIĘCEJ O WARSZTATACH
RELACJA Z WARSZTATÓW
WARSZTATY W OBIEKTYWIE

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach inicjatywy wspólnotowej INTERREG Unii Europejskiej
INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin, tel. +48 81 534 61 91, fax +48 81 534 61 92

eds@eds-fundacja.pl , www.irp-fundacja.pl

Konto : Alior Bank S.A. ul. Zana 32A 20-601 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT: ALBPPLPW , Numer rachunku PL13249000050000453097076090

.
  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2019    © WEBMASTER: STUDIO EM   .
DO GRY