PRACUJ─äCY ABSOLWENT

29.08.2011 r.
Spotkanie podsumowuj─ůce projekt ÔÇ×Pracuj─ůcy absolwentÔÇŁ
Spotkanie podsumowuj─ůce projekt ÔÇ×Pracuj─ůcy absolwentÔÇŁ wsp├│┼éfinansowanego ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego odby┼éo si─Ö 26.08.2011 roku w sali Bankietowej w Hotelu Ambasadorskim w samym centrum Rzeszowa. Spotkanie przebiega┼éo w mi┼éej atmosferze. Prezentacj─Ö dot. sytuacji ludzi m┼éodych na podkarpackim rynku pracy przedstawi┼é doradca zawodowy. Uczestnicy spotkania wymienili si─Ö wra┼╝eniami po projekcie. G┼éos zabrali m.in. pracodawcy, kt├│rzy zorganizowali miejsca dla odbycia sta┼╝u przez uczestnik├│w projektu, uczestnicy projektu, rodzice uczestnik├│w projektu.

29.06.2011 r.
Przedłużenie staży zawodowych
Pojawi┼éa si─Ö mo┼╝liwo┼Ť─ç przed┼éu┼╝enia sta┼╝y zawodowych o kolejny miesi─ůc dla os├│b, kt├│re zacz─Ö┼éy sta┼╝ nie p├│┼║niej ni┼╝ 1 maja 2011 roku. Szczeg├│┼éy w biurze projektu oraz pod nr tel. 17 852 02 12

31.05.2011 r.
Wszystkie umowy podpisane.
W ramach zadania "Sta┼╝e zawodowe" podpisano wszystkie umowy sta┼╝owe. Dla du┼╝ej ilo┼Ťci os├│b w czerwcu zaczyna si─Ö ostatni tzn. trzeci miesi─ůc sta┼╝y zawodowych.

Projekt ÔÇ×Pracuj─ůcy absolwentÔÇŁ realizowany jest w ramach PO KL (Poddzia┼éanie 6.1.1) na podstawie umowy podpisanej z Wojew├│dzkim Urz─Ödem Pracy w Rzeszowie.

Projekt skierowany jest do 90 os├│b w wieku 18-25 lat, bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo z wojew├│dztwa podkarpackiego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych i kwalifikacji zawodowych uczestniczek/k├│w projektu oraz wzrost ich poziomu aktywno┼Ťci zawodowej i zdolno┼Ťci do zatrudnienia.

ZAPEWNIAMY: wyżywienie podczas warsztatów i szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, oraz stypendium szkoleniowe i stażowe.

od 01.09.2010r do 31.08.2011r.

Projekt ÔÇ×PRACUJ─äCY ABSOLWENTÔÇŁ wsp├│┼éfinansowany
ze ┼Ťrodk├│w Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Spo┼éecznego