PRACUJĄCY ABSOLWENT
REKRUTACJA DO PROJEKTU

I. CZAS TRWANIA REKRUTACJI

Rekrutacja do projektu „Pracujący absolwent” rozpoczęła się 1września 2010 r. i potrwa do momentu zakwalifikowania 90 osób.

II. KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Projekt „Pracujący absolwent” skierowany jest do 90 osób (58 kobiet i 32 mężczyzn):

• w wieku 18-25 lat, posiadających przynajmniej wykształcenie średnie
  • zamieszkałych na terenie województwa podkarpackiego
  • bezrobotnych – zarejestrowanych w Urzędzie Pracy (40 osób) oraz nieaktywnych zawodowo (50 osób)
  • zdolnych i gotowych do podjęcia zatrudnienia w co najmniej połowie wymiaru czasu pracy
  • niezatrudnionych na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę oraz na podstawie umów prawa cywilnego (zlecenie, o dzieło)
  • nie będących uczniami/uczennicami lub słuchaczami/czkami szkół dziennych, studentami/kami studiów dziennych
  • nieprowadzących działalności gospodarczej
  • nie będących rolnikiem / domownikiem rolnika ubezpieczonego w Krus

III. PROCEDURA REKRUTACJI

1. ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

1. Zapoznanie się z Regulaminem Projektu (potwierdzone podpisem uczestnika/czki na Formularzu Zgłoszeniowym)
  2. Dostarczenie Formularza Zgłoszeniowego (wraz z Oświadczeniem o kwalifikowalności oraz Kwestionariuszem motywacji i kompetencji osobowych) do Biura projektu „Pracujący absolwent”.
    • osobiście do Biura Projektu, przy ul.Kościuszki 4/6a, I piętro, 35-030 Rzeszów,
      od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-15.00.
      bądź
    • droga e-mailową na adres: absolwent@irp-fundacja.pl
    • faxem na numer: +48 17 85 20 212

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej lub w Biurze Projektu.

3. Złożenie wymaganych dokumentów:
    • kopia dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego datę
      urodzenia oraz miejsce zamieszkania
    • kopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie (np.
      świadectwo ukończenia szkoły średniej, dyplom ukończenia studiów)
    • zaświadczenie z urzędu pracy w przypadku osób bezrobotnych

UWAGA:
      Wypełnienie i złożenie Formularza Zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem do projektu!

2. DECYZJA REKRUTACYJNA

Każda osoba chętna do udziału w projekcie zostanie telefonicznie poinformowana o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu się do projektu (bądź o wpisie na Listę Rezerwową). Osoby zakwalifikowane zostaną zaproszone na spotkanie informacyjno – organizacyjne.
Decyzję o kwalifikacji uczestników podejmuje Komisja Rekrutacyjna złożona z doradcy zawodowego i koordynatora projektu

IV. DOKUMENTY DO POBRANIA

Rekrutacja rozpoczęła się 1września
i będzie trwać do momentu zakwalifikowania do projektu 90 uczestników.

Projekt „PRACUJĄCY ABSOLWENT” współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego