WITRYNĘ ODWIEDZIŁO 013 OSÓB

INFORMACJA - EDUKACJA - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE

TARGI EDUKACYJNE W PUŁAWACH
W dniu 29 sierpnia 2010 na Błoniach Miejskich w Puławach odbyły się ostatnie z cyklu targi edukacyjne formalnej edukacji ustawicznej.
Udział w nich wzięło kilkanaście szkół prowadzących edukację osób dorosłych (m.in. licea dla dorosłych, uzupełniające technika dla dorosłych, szkoły policealne dla dorosłych), pracodawcy z terenu Lubelszczyzny oraz inne organizacje związane z informacją i promocją kształcenia ustawicznego.

TARGI EDUKACYJNE
Zamość - Sobota 21 sierpnia 2010r.
godz. 13.00-18.00, Rynek Wielki
Puławy – Niedziela 29 sierpnia 2010
godz. 13.00-18.00, Puławskie Błonia
Zapraszamy do udziału w targach edukacyjnych promujących kształcenie ustawiczne w formach szkolnych, które odbędą się w Zamościu i Puławach. Są to już ostatnie z całego cyklu targów, które realizowane były w ramach projektu „Informacja-edukacja-lepsza przyszłość” współfinansowanego ze środków EFS.

TARGI EDUKACYJNE W CHEŁMIE
Sobota 14 sierpnia 2010r.
godz. 10.00-15.00 Chełm,
Parking
k/Hipermarketu Carrefour
Zapraszamy do udziału w trzecich już targach edukacyjnych promujących kształcenie ustawiczne osób dorosłych w formach szkolnych Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objął Krzysztof Babisz - Kurator Oświaty oraz Agata Fisz - Prezydenta Miasta Chełma.

LIPIEC 2010
TARGI EDUKACYJNE W LUBLINIE
W dniu 24 lipca 2010 na Błoniach pod Zamkiem w Lublinie odbyły się drugie z cyklu targi edukacyjne formalnej edukacji ustawicznej. Udział w nich wzięło blisko 20 szkół prowadzących edukację osób dorosłych, pracodawcy z terenu Lubelszczyzny i Lublina oraz inne organizacje związane z informacją i promocją kształcenia ustawicznego.
WIĘCEJ INFORMACJI

Projekt „ Informacja - edukacja - lepsza przyszłość” realizowany jest przez Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw od 01.02.2010 roku do 31.10.2010 roku na podstawie umowy zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach., Działanie 9.3 Upowszechnienie formalnego kształcenia ustawicznego w formach szkolnych.

DZIAŁANIA W RAMACH PROJEKTU:

1. Kampania promująca ideę kształcenia ustawicznego
  2. Baza internetowa placówek formalnego kształcenia ustawicznego
  3. Punkt informacyjno-doradczy
  4. Targi edukacyjne

ZAPRASZAMY DO PUNKTU
INFORMACYJNO-DORADCZEGO

Od kwietnia w ramach projektu uruchomiliśmy dla Ciebie punkt informacyjno-doradczy. WIĘCEJ

Z działań zaplanowanych w projekcie mogą skorzystać wszystkie osoby dorosłe w wieku 25-64 lata (oraz osoby nie uczące się w wieku 18-24 lata), które z własnej inicjatywy chcą uzupełnić lub podwyższyć swoje wykształcenie, podnieść kwalifikacje zawodowe oraz zdobyć nowy zawód.

• kobiety i mężczyźni
  • osoby młode i starsze
  • nieaktywni zawodowo i bezrobotni
  • pracujący zawodowo