ТРАНСФЕР НОУ-ХАУ
З ПРОФЕСІЙНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ МОЛОДІ

НОВИНИ В ПРОЕКТІ

Przewodnik dla młodych po rynku pracy
W dziesięciu krótkich filmach przedstawiamy poradnik krok po kroku po rynku pracy dla młodego człowieka. Zachęcamy do obejrzenia i mamy nadzieję, że będą inspiracją do poszukiwania swojej drogi życia i realizacji marzeń zawodowych. WIĘCEJ

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK DLA MŁODYCH PO RYNKU PRACY - ZOBACZ

Summarizing Conference
„Transfer of know-how on professional counselling for young people”
European Meeting-Nowy Staw Foundation invites you to a conference summarizing project "Transfer of know-how on professional counselling for young people" carried out under the EEA  and Norwegian Financial Mechanisms.

Konferencja podsumowująca projekt
Relacja filmowa

Zakończenie staży w ramach projektu
Transfer know-how z doradztwa zawodowego.
Zakończyły się staże w ramach projektu. W dniu 4 marca ostatnia grupa stażystów wyjechała z Lublina . Ogółem w stażach zorganizowanych przez Komendę Wojewódzką Ochotniczych Hufców Pracy w Lublinie oraz Europejski Dom Spotkań – Fundację Nowy Staw, wzięło udział 32 uczestników z Ukrainy, Białorusi i Polski.

IRP IRP

Staże w ramach projektu Transfer know-how z doradztwa zawodowego
rozpoczęte!
Dnia 31 stycznia rozpoczął się przedostatni etap projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży” – staże dla 30 uczestników z Ukrainy i Białorusi. Staże będą trwały do 4 marca 2011.

Wizyta studyjna w Białorusi
W dniach 24-28 stycznia 2011 roku międzynarodowa grupa składająca się z delegacji norweskiej, ukraińskiej i polskiej gościła na Białorusi. Wizyta obejmowała spotkania w instytucjach zajmujących  się edukacją i doradztwem zawodowym dla młodzieży.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Workshops on innovative methods in professional counseling for youth in Nasutow near Lublin
Between 10th and 14th January the last workshops under the “Transfer of know-how on professional counseling for young people” project took place in Nasutow near Lublin. They gathered together 45 participants from Poland, Ukraine and Belarus.

Warsztaty młodzieżowe
Relacja filmowa

Trzecie i czwarte warsztaty
„Трансфер ноу-хау з професійного консультування молоді”.
Odbyły się już trzecie i czwarte warsztaty w dniach 04.05-08.05.2010r. w Nasutowie w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży”

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Reportaże radiowe nagrane w ramach projektu
Zapraszamy do zapoznania się z audycjami radiowymi nagranymi w ramach projektu „Transfer know-how z doradztwa zawodowego dla młodzieży”
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Семінар у сфері професійного консультування
В днях 22-26 березня відбулися семінар з сфери професійного консультування в Насутові для психологів, професійних консультантів з Польщі, Білорусії і України

powiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Студійний візит в рамах проекту
„Трансфер ноу-хау з професійного консультування молоді”
В днях 23-27 лютого 2010 р. відбувся студійний візит для професійних консультантів з України, Білорусії, Норвегії і Польщі, під час якого учасники відвідали інституції, котрі замаються професійним консультуванням в Любліні і Замості.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie

Конференція розпочинаюча проект:
„Трансфер ноу-хау з професійного консультування молоді”
22 лютого в Готелі Унія в Любліні відбулася конференція розпочинаюча проект «Трансфер ноу-хау з професійного консультування молоді». Метою проекту є піднесення кваліфікації професійних консультантів з Польщі, України і Білорусії через трансфер методик зі сфери професійного консультування молоді між 4 країнами: Польща, Норвегія, Білорусія і Україна.

НАБІР ДО ПРОЕКТУ ЗАКІНЧЕНИЙ

ОПИС ПРОЕКТУ

Проект «Трансфер ноу-хау із професійного консультування для молоді» є транснаціональним проектом, реалізованим від 1.01.2010 р. до 31.03.2011 р. на підставі угоди, підписаної з Органом, який впроваджує Європейські Програми. Проект реалізований у партнерстві: Лідер Проекту – Європейський Дім Зустрічей – Новий Став, партнери: Добровільні Загони Праці у Любліні, Папірбредден Каррієрсентер із Драммен у Норвегії, Громадська Організація - Гуманітарний Міст із Бреста, а також Західноукраїнський Центр Засобів (ЗУЦЗ) зі Львова та Фонд Розвитку Волинського Університету ім. Лесі Українки з Луцька.

Проект «Трансфер ноу-хау з професійного консультування молоді»
є транснаціональним проектом реалізованим від 1.01.2010r. do 31.03.2011 р.
на підставі умови підписаної в Органом Впроваджуючим Європейські Програми.
Номер умови PL0407.

Проект реалізований в партнерстві:
Лідер проекту
Європейський Дім Зустрічей – Фундація Новий Став

Партнери:
Добровільні Загони Праці в Любіні
Papirbredden Karriersenter з Драммен в Норвегії
Громадянська Організація Гуманітарний Міст з Бресту
Західно-український центр засобів (ЗУЦЗ) зі Львова
Фонд Розвитку Волинського Університету ім. Лесі Українки з Луцька

ППідтримка надана з Ісландії, Ліхтенштейну і Норвегії
у вигляді дофінансування з засобів