Misją Instytutu Rynku Pracy jest udzielanie profesjonalnego wsparcia aktualnym i potencjalnym uczestnikom rynku pracy w ich rozwoju zawodowym w duchu poszanowania godności człowieka jako podmiotu pracy.

PROJEKTY INSTYTUTU RYNKU PRACY


PRACUJĄCY 45+
NOWOŚCI W PROJEKCIE

Szkolenia zawodowe – ruszamy

Rozpoczęliśmy realizację szkoleń zawodowych na trzech kierunkach w ramach projektu „Pracujący 45+”. Jako pierwsze uruchomiliśmy szkolenia na kierunkach: „Magazynier z obsługą wózków jezdniowych z napędem silnikowym”, „Sprzedawca z obsługą komputera i kasy fiskalnej”, „Pracownik administracyjno – biurowy”.

Szkolenia realizowane są w Radomiu przez zewnętrzne firmy szkoleniowe, co umożliwia realizację szkoleń w sposób jak najbardziej profesjonalny i umożliwiający właściwe przygotowanie do wykonywania danego zawodu. Wszystkie realizowane szkolenia zawierają zarówno moduły zajęć teoretycznych, jak również zajęć praktycznych, pozwalających zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w danym zawodzie. Po ukończeniu szkolenia zawodowego i pomyślnym zdaniu egzaminów końcowych uczestnicy otrzymają zaświadczenie o nabyciu nowych kwalifikacji zawodowych.

Szkolenie składa się ze 160 godzin szkoleniowych. Uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a także ciepły posiłek w trakcie trwania szkoleń. Od momentu zakończenia szkoleń zawodowych uczestnicy będą mogli rozpoczynać staże zawodowe, stanowiące kolejny element projektu.

Szkolenie zawodowe na kierunku „Technolog robót wykończeniowych w budownictwie” planowane jest na przełomie października i listopada 2010 roku.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
PRAWIDŁOWE DZIAŁANIE POWIĘKSZEŃ NASTĘPUJE PO CAŁKOWITYM ZAŁADOWANIU STRONYProjekt „Pracujący 45+” współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
www.europa.eu www.efs.gov.pl

INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW
ul. Przechodnia 4, 20-003 Lublin, tel. +48 81 534 61 91, fax +48 81 534 61 92

eds@eds-fundacja.pl , www.irp-fundacja.pl

Konto : Alior Bank S.A. ul. Zana 32A 20-601 Lublin
Numer identyfikacyjny banku - SWIFT: ALBPPLPW , Numer rachunku PL13249000050000453097076090

.
  © INSTYTUT RYNKU PRACY - FUNDACJA NOWY STAW    2004-2019    © WEBMASTER: STUDIO EM   .
DO GRY