PRACUJĄCY 45+

Szkolenia zawodowe – ruszamy

Rozpoczęliśmy realizację szkoleń zawodowych na trzech kierunkach w ramach projektu „Pracujący 45+”. Jako pierwsze uruchomiliśmy szkolenia na kierunkach: „Magazynier z obsługą wózków jezdniowych z napędem silnikowym”, „Sprzedawca z obsługą komputera i kasy fiskalnej”, „Pracownik administracyjno – biurowy”.

Szkolenia realizowane są w Radomiu przez zewnętrzne firmy szkoleniowe, co umożliwia realizację szkoleń w sposób jak najbardziej profesjonalny i umożliwiający właściwe przygotowanie do wykonywania danego zawodu. Wszystkie realizowane szkolenia zawierają zarówno moduły zajęć teoretycznych, jak również zajęć praktycznych, pozwalających zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne w danym zawodzie. Po ukończeniu szkolenia zawodowego i pomyślnym zdaniu egzaminów końcowych uczestnicy otrzymają zaświadczenie o nabyciu nowych kwalifikacji zawodowych.

Szkolenie składa się ze 160 godzin szkoleniowych. Uczestnicy otrzymali materiały szkoleniowe, a także ciepły posiłek w trakcie trwania szkoleń. Od momentu zakończenia szkoleń zawodowych uczestnicy będą mogli rozpoczynać staże zawodowe, stanowiące kolejny element projektu.

Szkolenie zawodowe na kierunku „Technolog robót wykończeniowych w budownictwie” planowane jest na przełomie października i listopada 2010 roku.

powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie
powiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszeniepowiekszenie