"RAZEM! – INICJATYWY Z OBSZARU EKONOMII SPOŁECZNEJ"
województwo lubelskie

AKTUALNOŚCI w PROJEKCIE
O PROJEKCIE

Konferencja podsumowująca projekt „RAZEM – inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej”.
W dniu 13 kwietnia w Sali konferencyjnej Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego odbyła się konferencja podsumowująca projekt.
Zapraszamy do zapoznania się z relacja z konferencji

Z życia inicjatyw lokalnych
Inicjatywa lokalna z Aleksandrowa powołała stowarzyszenie "Przełazek" Z tej okazji został zorganizowany bal, którego uczestnikami byli m.in. pracownicy Biura projektu "RAZEM - inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej".
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu

Poradnictwo w Goraju
Członkowie inicjatyw lokalnych uczestniczyli w ostatnim już grupowym poradnictwie marketingowym. Spotkanie było poświęcone pozyskiwaniu środków zewnętrznych przez podmioty ekonomii społecznej. Poradnictwo zostało przeprowadzone w Goraju 26.02.2011 r.

Poradnictwo w Aleksandrowie
Dnia 05.02.2011 r. odbyło sie grupowe poradnictwo marketingowe w Aleksandrowie.
Uczestnikami spotkania byli zwycięscy konkursu na najlepszą inicjatywę lokalną z Goraja, Luchowa Dolnego i z Aleksandrowa.

Nowa inicjatywa lokalna w projekcie:
Informujemy,że z projektu zrezygnowała grupa inicjatywna z Aleksandrówki. Na jej miejsca weszła grupa z Goraja.

Poradnictwo w Luchowie Dolnym
Dnia 08.01.2011 r. odbyło sie grupowe poradnictwo marketingowe w Luchowie Dolnym. Uczestnikami spotkania w Luchowie Dolnym byli zwycięscy konkursu na najlepszą inicjatywę lokalną z Goraja, Luchowa Dolnego i z Aleksandrowa.

Projekt "RAZEM! – inicjatywy z obszaru ekonomii społecznej" realizowany jest w ramach PO KL (Poddziałanie 7.2.2) na podstawie umowy podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Lublinie. Biuro projektu znajduje się Lublinie

Projekt jest skierowany do 150 osób korzystających z pomocy społecznej oraz 120 pracowników instytucji rynku pracy oraz pomocy i integracji pomocy społecznej, mieszkających na terenie województwa lubelskiego.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji i wiedzy z zakresu ekonomii społecznej uczestników i uczestniczek projektu.

ZASADY UCZESTNICTWA
ZAPEWIAMY: wyżywienie podczas warsztatów i spotkań oraz zwrot kosztów dojazdu na zajęcia.

od 01.12.2009 r. do 30.04.2011 r.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego